محمد صدیقی

مدیریت | شرکت بازرگانی دوبال پارسیان

مشاهده وب سایت

سلام
کوتاه و صمیمانه عرض میکنم:
خوش ذوقی، ابتکار، سرعت عمل، نقد پذیری و ارایه پیشنهادهای سازنده و دوستانه آقای جاسمی دلایلی هستند که چندین ساله فقط با ایشون کار میکنم.

مهدی صادقی

مدیر انفورماتیک | آموزش مجازی پارس

مشاهده وب سایت

به نظر بنده جناب جاسمی بهترین کیفیت در عین سرعت بالا در طراحی و استفاده از متد جدید شاخصه کاری شما می باشد.با آرزوی موفقیت همیشگی برای شما

گیلان شاپ

فروشگاه اینترنتی گیلان شاپ

مشاهده وب سایت

یک طرح عالی، چیزیه که محصول شور و اشتیاق طراح اون باشه ، طرحی که با احساسات آدم گره خورده باشه، طرحی که هدف داشته باشه و بتونه مشتری های ما رو  غافلگیر کنه و به هیجان دربیاره..

به عقیده ی من بزرگترین هدف یک طرح، ایجاد ارتباط بین طراح و وکسانیه که طرحشو میبینن و از دیدن اون لذت میبرن.

در شهر ما و فضای اینترنت  پر از گرافیست هاییه که از کار زیاد وقت سر خواروندن هم ندارن، اما چند درصد از گرافیست های ما عاشق کارشون هستن؟ میتونن با طرح که برای ما میزنن، باعث بشن با مشتری ارتباط برقرار کنیم؟

چند بار تونستیم با ارائه طرح مون مشتری رو به هیجان دربیاریم؟

خوشحالم که بگم بعد از سالها کار کردن با طراح های مختلف دو سال هست که با آقای جاسمی آشنا شدم و طی این دو سال از تمام طرح ها و کارهایی که به ایشون سپردم واقعا از نتیجه کار لذت بردم! هر بار که طرحی که به ایشون می سپرم با شور و اشتیاق زیادی منتظر آماده شدنش میمونم و هر بار بیشتر از کار قبلی هیجان زده میشم !

از ویژگی های منحصر بفرد ایشون در مقایسه با افرادی که من قبلا باهاشون کار کردم:

  • به کار و حرفه شون علاقه مند هستند و براش ارزش زیادی قائلند و فقط از سر تکلیف کاری رو انجام نمی دن به همین دلیل ایده ها و طرح های ایشون واقعا یونیک هست!
  • ایشون در کنار هنر گرافیک ، هنر نقاشی شون هم بسیار عالی هست ، اطلاعات و دید وسیعی دارند که چند آیتم در کنار هم سبب میشه طرح ها بخصوص لوگوهایی که می زنند واقعا بینظیر باشه !
  • اطلاعات بسیار خوب در مورد روانشناسی رنگ ها و طبیعت و خیلی از موارد دیگه باعث میشه طرح هاشون از هارمونی رنگها واقعا متمایز باشه !
  • صبر و حوصله ، دقت در جزئیات کار ، انجام کار در کمترین زمان ممکن
  • و ………..

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

علی فرشیدپور

مدیر فنی | شرکت ارگ نت ارجان

مشاهده وب سایت

در‌مورد لوگو سلیقه شما قابل تحسینه و باید بگم روند کاری کاملا بسیار منظم و سیستماتیک و با بهرگیری از روش های اینترنشناله و این موارد نشان از تجربه و مطالعه داره. در مورد لوگوی خودمون هم باید بگم بسیار منسجم و با مفهوم هست و لپ مطلب رو میرسونه.

علی آذین

مدیریت انفورماتیک و پشتیبانی | آرمان طرح زاگرس

مشاهده وب سایت

در دنیای گرافیک و طراحی ۳ وجه تمایز است که جناب آقای جاسمی را از دیگر همکارانشان در عرصه هنر متمایز می سازد و آن جز استفاده از متد جدید طراحی، ابتکار و سرعت عمل نیست، این سه وجه تمایز را می توان یکی از پایه های خلاقیت جناب آقای جاسمی عنوان کرد که رقبای خویش را از میدان به در میکند، که بنابر آن بنده شخصا از همکاری با ایشان نهایت خرسندی را دارم و از خدا برای ایشان پیشرفت روز افزون در مراحل مختلف کاری را دارم. سپاس

مقدس

مدیریت و پشتیبانی | سایت بورس آنالیز

مشاهده وب سایت

در طول این مدت که فکر کنم حدود ۱ یا ۲ سالی باشه ، بسیار خرسند هستیم که با شما آشنا شدیم در جهت طراحی بنر. واقعا بنر ها به زیبایی همراه با کیفیت و در کمترین زمان برای ما اماده شدند و همچنین با کمترین هزینه نسبت به سایر رقبا
ان شاالله این همکاری ادامه دار خواهد بود
موفقیت روز افزون را برای شما آرزومدنم